O tortach

Drodzy klienci! W galerii tortów (kliknij tutaj) mogą Państwo obejrzeć bogaty zbiór tortów, które do tej pory wykonaliśmy. Nie znaczy to jednak, że musicie Państwo wybierać tort tylko spośród tych wzorów. Wszystkie dekoracje wykonujemy ręcznie dlatego z miłą chęcią podejmiemy każde wyzwanie – nawet te najbardziej szalone! :) Jeżeli macie Państwo swoje pomysły to serdecznie zapraszamy do składania zamówień. Aby złożyć zamówienie kliknij tutaj . Zapraszamy także do naszej księgi gości w której znajdują się opinie zadowolonych klientów o naszych tortach :)


Torty z płaską dekoracją/ cukrową figurką
 Bazą do stworzenia takich tortów są najczęściej formy okrągłe, prostokątne i kwadratowe. Cała przygotowana przez nas dekoracja jest wykonana ręcznie i jest w 100% jadalna. Cena tortów zależy od stopnia skomplikowania dekoracji, liczby figurek mających znaleźć się na torcie, a także wielkości tortu. Każdą figurkę tworzymy od podstaw ręcznie, bez użycia gotowych form czy odlewów. Kładziemy duży nacisk na jakość naszych wyrobów w trosce o to, aby dekoracje cieszyły Państwa oko i były  niepowtarzalne :). Figurki i płaskie dekoracje mogą być wykonane np. w formie postaci z bajki/filmu, człowieka, logo firmy, konkretnej, spersonalizowanej rzeczy, która ma dla Państwa dużą wartość… możliwości jest naprawdę wiele, ograniczać nas może tylko nasza wyobraźnia ! Najmniejsza wielkość tortu okrągłego to 10 porcji (średnica 19 cm).


Torty 3D/w kształcie
  Kategoria ta stanowi najbardziej efektowną formę słodkich konstrukcji. Wysoka kreatywność i umiejętności naszych cukierników sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom. Do wyrobu tortów nie używamy gotowych form, a kształt w całości rzeźbiony jest ręcznie.
  Waga tortów 3D zaczyna się od 3kg, lecz przeważnie ustalana jest indywidualnie w oparciu o konkretny wzór, ilość porcji.  Zastrzegamy sobie możliwość zmiany ostatecznej wagi wyrobu o +/-0,5kg  ze względu na jego nieszablonowy kształt.


Torty piętrowe
 Torty piętrowe polecamy przede wszystkim na większe imprezy. Waga najmniejszego tortu dwupiętrowego to około 3-3,5 kg w zależności od wielkości dekoracji.  Torty piętrowe najczęściej zamawiane są na urodziny, Chrzciny, I Komunię Świętą, wesela i inne ważne uroczystości…
Torty weselne z miłą chęcią zaprojektujemy od podstaw w trosce o to, aby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania :) 

Opinie o tortachKONTAKT


Tortowa Awangarda
Cukiernia - Torty artystyczne Warszawa
E-mail: tortowaawangarda@gmail.com
Tel. 511-011-242
ul. Sarmacka 28, Warszawa Wilanów
Katalog stron internetowych Se-site.pl Katalog stron internetowych Katalog firm

Facebook